Check 1: Staat je laadpaal aan? Check of de stroomgroep en aardlekschakelaar UIT (naar beneden) of AAN (naar boven) staan.
- UIT? Schakel naar boven, dus AAN, en probeer dan opnieuw je auto op te laden
- AAN? Reset dan je laadpaal. Dan kan op twee manieren:
1: Zet de stroomgroep en aardlekschakelaar één minuut uit en daarna weer aan.
2: Log in op de My InCharge portal en reset daar je laadpaal. Een uitleg daarover lees je in de My InCharge handleiding.
Check 2: Is je laadpaal verbonden met ons platform?
- Check in de MyInCharge portal of je laadpaal is verbonden met ons platform. Een uitleg daarover lees je in de My InCharge handleiding.
Check 3: Doet je laadkabel het nog goed?
- Het kan dat er problemen met je laadkabel zijn, of dat je je laadkabel niet goed hebt aangesloten. Dat controleer je door met de losse laadkabel een laadsessie te starten bij een openbare laadpaal. Doet 'ie het dan wel, dan is er niets mis met je laadkabel.
Check 4: Heb je je laadpas gekoppeld?
- Hoor je een piep maar start je laadsessie niet? Controleer of je laadpas gekoppeld is aan de online portal My InCharge. Zo koppel je de laadpas aan je laadpaal: log in via myincharge.vattenfall.com en klik op 'Gratis laadpassen'. Voeg je laadpas toe. Heb je recht op een vergoeding van je stroomkosten? Voeg je laadpas dan toe onder 'Whitelist'.
- Hoor je geen piep? Check dan of je laadpas kapot is door je laadpas te gebruiken bij een openbare laadpaal.
Wil je je zakelijke laadkosten verrekenen met je werkgever of eigen bedrijf?
Lees hier verder
Start je auto nog steeds niet met laden aan je laadpaal?
Lees de veelgestelde vragen op onze website.
Bel ons op 088 363 7991 en kies voor de optie 'Storing'
Kijk op de MyInCharge handleiding voor meer tips.
In 5 stappen je elektrische auto opladen
Zo laad je je auto op aan een laadpaal, thuis en onderweg.
- Steek de stekker van je laadkabel in je auto en in de laadpaal
- Hou je laadpas voor de kaartlezer op de laadpaal
- De laadpaal start nu met het opladen van je auto
- Als je wilt stoppen met laden, houd je je laadpas weer voor de kaartlezer
- De laadpaal stopt nu met het opladen van je auto. Je kunt je laadkabel loskoppelen